ایرلندی می تواند فشار مالیات بر اتحادیه اروپا را برای بازگشت به پشتیبانی Brexit مواجه کند

ایرلندی می تواند فشار مالیات بر اتحادیه اروپا را برای بازگشت به پشتیبانی Brexit مواجه کند

اخبار اقتصادی

تلکس ایران

© بلومبرگ. بازدیدکنندگان در روز دوشنبه 16 مارس 2013 از منظر شهر دوبلین از گالری نمایش در نوار گرانشی گینس در شرکت آبجوسازی سنت جیمز دروازه در دوبلین ایرلند چشم انداز می زنند. Irelandâ € ™ بازاریابی جدید باعث می شود که این شرکت برای شرکت های آمریکایی مانند eBay، Google Inc. و Facebook Inc. فعالیت خود را در این کشور گسترش دهد.© بلومبرگ. بازدیدکنندگان در روز دوشنبه 16 مارس 2013 از منظر شهر دوبلین از گالری نمایش در نوار گرانشی گینس در شرکت آبجوسازی سنت جیمز دروازه در دوبلین ایرلند چشم انداز می زنند. Irelandâ € ™ بازاریابی جدید باعث می شود که این شرکت برای شرکت های آمریکایی مانند eBay، Google Inc. و Facebook Inc. فعالیت خود را در این کشور گسترش دهد.

(بلومبرگ) – برخی از اعضای اتحادیه اروپا ممکن است برای مخالفت با اصلاحات مالیاتی شرکت های بزرگ در مقابل حمایت بلوک برکسیت، ایرلند را فشار دهند. یک فرد آشنا با این موضوع گفت.

به اعتقاد مقام رسمی اروپا، که خواستار عدم شناختن آن به دلیل عدم وجود شناسایی شده است، هیچ ارتباط صریح بین مقاومت ایرلند و مالیات دیجیتال و تلاش های اتحادیه اروپا برای جلوگیری از مرز سخت بعد از Brexit صورت نگرفته است. مجاز است به طور عمومی در مورد موضوع صحبت کند.

نظرات مقامات نخستین نشانه ای است که حداقل برخی از ملت ها انتظار دارند قیمت برای تعهدات بلوک به ایرلند در فرآیند Brexit به دست آید.

رهبران اتحادیه اروپا اغلب ایرلند را بر سر اصلاحات فشار می آورد. در ماه ژوئن، به عنوان رئیس جمهور کمیسیون اروپا، ژن کلود Juncker تأیید کرد که قانون گذاران ایرلند از تصمیم بلوک برای جلوگیری از بازگشت مرز سخت در ایرلند پس از Brexit، او همچنین آنها را خواستار مخالفت با مالیات دیجیتال.

این فرد گفت: با توجه به پشتیبانی بی نظیر اتحادیه اروپا درمورد Brexit، از لحاظ سیاسی، ایرلند صرفا به عنوان یک مسدودکننده تغییرات مالیات، قابل اعتماد نخواهد بود. هر پیشنهادی برای مالیات قبل از تبدیل شدن به قانون به تصویب یکسانی همه اعضای اتحادیه اروپا نیاز دارد، به این معنی که یک کشور تنها می تواند آن را مسدود کند.

پشتیبانی مالت

با این حال، ایرلند تنها در نگرانی های خود درمورد مالیات دیجیتال قرار دارد و تلاش برای ارتباط آن با Brexit ممکن است موجب خرابکاری شود. در اوایل ماه جاری، مدیر مالی مالت، آب های سرد را در تلاش های اروپایی برای به دست آوردن قرارداد برای پرداخت مالیات شرکت های دیجیتال تا پایان سال، آب گرفت و گفت که چنین توافقی باید در سطح جهانی توافق شود.

ادوارد اسککلونوا، وزیر دارایی در مصاحبه با بلومبرگ گفت: “این فقط ایرلند یا لوکزامبورگ یا مالت نیست.” “نیمی از شورا، به خصوص کشورهای شمالی، درک می کنند که احمقانه است که برای یک مالیات سریع در یک منطقه پیچیده مانند این کار انجام شود.”

سخنگوی وزیر دارایی ایرلند، پاسچال دونوهو، در پاسخ به درخواست نظر، به مصاحبه ای که وی در ماه اوت به سیاستمداران داد، اشاره کرد. وی گفت که ایرلند می خواهد تغییری در نحوه پرداختن به اقتصاد دیجیتال داشته باشد، اما نمی تواند به بلوک محدود شود.

وی گفت: “تعدادی از کشورهای عضو دیگر وجود دارند که در رابطه با توسعه سیاست در این منطقه نگران هستند، اگر فقط در اروپا انجام شود.” “ما گفته ایم که ما باید سیاست های بیشتری را اتخاذ کنیم که خطر بروز پیشرفت هایی را که می توان در سطح جهانی در رابطه با این امر ایجاد کرد، تحت تأثیر قرار دهد.”

Fusion Media would like to remind you that the data contained in this website is not necessarily real-time nor accurate. سلب مسئولیت: Fusion Media می خواهد به شما یادآوری کند که اطلاعات موجود در این وب سایت لزوما زمان واقعی و دقیق نیست. تمام CFD ها (سهام، شاخص ها، آینده) و قیمت های فارکس توسط مبادلات ارائه نمی شوند بلکه به وسیله سازندگان بازار ارائه می شود و بنابراین قیمت ها ممکن است دقیق نباشد و ممکن است با قیمت واقعی واقعی تفاوت داشته باشد، به این معنی که قیمت ها نشان دهنده و برای مقاصد تجاری مناسب نیستند. بنابراین Fusion Media هیچ مسئولیتی در قبال هرگونه زیان تجاری که ممکن است در اثر استفاده از این داده ها ایجاد شود، مسئولیتی نخواهد داشت.

فیوژن رسانه یا هر کسی که در ارتباط با فیوژن رسانه شرکت می کند هیچ گونه مسئولیتی در قبال از دست دادن یا آسیب رساندن به عنوان نتیجه اطمینان از اطلاعات، از جمله داده ها، نقل قول ها، نمودار ها و سیگنال های خرید / فروش موجود در این وب سایت را نمی پذیرد. لطفا در مورد خطرات و هزینه های مربوط به تجارت در بازارهای مالی کاملا مطلع شوید، این یکی از خطرناک ترین فرم های سرمایه گذاری ممکن است.

اخبار داغ

اخبار ایران

خبر

اخبار

اخبار روز

اخبار جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.